banner isbank
  19 Mayıs Gençlik Haftası Satranç Turnuvası hakem görevlendirmesi için tıklayınız.

Marmaraereğlisi Satranç Turnuvası Sonuçlandı

eregli 1Marmaraereğlisi Belediyesinin ev sahipliği yaptığı 23 Nisan Ulusal Egemenlik Satranç Turnuvası 20-21 Nisan 2019 tarihlerinde Marmaraereğlisi Belediyesi Gençlik Merkezinde gerçekleştirildi.
8 Yaş ve Altı, 10 Yaş ve Altı, 12 Yaş ve Altı kategorilerinde 64 sporcunun mücadele ettiği turnuvada her kategoride ilk üç dereceyi alan sporcular kupa ve madalya almaya hak kazandı. Ayrıca bütün katılımcılara Marmaraereğlisi Belediyesi tarafından özel Katılım Belgesi verildi.
Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Sayın Hikmet ATA turnuvanın açış konuşmasında; çocuklarımızın sosyal ve zihinsel gelişimleri açısından satranç sporuna büyük önem verdiklerini, belediye olarak son üç yıldır ilçelerinde bir çok satranç turnuvasına ev sahipliği yaptıklarını ve bu desteklerinin süreceğini belirtti. Başkan Hikmet ATA çocuklarını satranç sporuna yönlendiren bütün velilere ve turnuva hakem heyetine teşekkür ederek turnuvanın ilk hamlesini yaparak turnuvayı başlattı.
Turnuva Başhakemi NA Gökhan EŞMEBAŞI yaptığı konuşmada, satranç sporuna verdikleri destekten dolayı Belediye Başkanı Sayın Hikmet ATA ve Marmaraereğlisi Belediyesine teşekkür etti.
FİNAL LİSTELERİ: >8 YAŞ >10 YAŞ >12 YAŞ >>Turnuva FotoğraflarıYeni1

Banner - Market

tsf market_ban

Günün Sorusu Modülü

Bilgi Sistemleri Modülü

banner lisans
banner ukd
banner elo
banner akademi