banner isbank
 Özel Gülerçin Koleji 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası hakem görevlendirmesi yapıldı. Detaylar için tıklayınız.

Satranç Haberleri

KALİTE SATRANÇ EĞİTİM MERKEZİ 2.ELO SATRANÇ TURNUVASI

KALTETEKİRDAĞ KALİTE SATRANÇ MERKEZİNİN BU YIL 2.SİNİ DÜZENLEDİĞİ ELO SATRANÇ TURNUVASI 04.11.2018 PAZAR GÜNÜ İLK 3 TUR İLE BAŞLAYACAK OLUP 11.11.2018 PAZAR GÜNÜ SON 3 TUR İLE SONA ERECEKTİR.2012 VE ÖNCESİ DOĞAN 1300-1999 MAKSİMUM REYTİNGE SAHİP SPORCULARIN KATILABİLECEĞİ TURNUVA KAYITLARI www.kalitesatranc.com  ADRESİNDEN YAPILACAKTIR. SON BAŞVURU TARİHİ 02.11.2018 DE SONA ERECEKTİR.TURNUVA SONUÇLARI ELO/UKD HESAPLAMALARINDA KULLANILACAKTIR.
TURNUVADA 1.YE 500 TL VE MADALYA , İKİNCİYE 300 TL VE MADALYA , ÜÇÜNCÜYE 200 TL VE MADALYA , EN İYİ BAYAN SPORCUYA 150 TL VE MADALYA VERİLECEKTİR.
YÖNERGE  :  TEKRDA_KALTE_SATRAN_ETM_MERKEZ_2.ELO_SATRAN_TURNUVASI.pdf


ÇORLU BELEDİYESİ 29 EKİM CUMHURİYET KUPASI SATRANÇ TURNUVASI

ORLU BELEDYES_AFÇORLU BELEDİYESİNİN 27-28 EKİM 2018 TARİHİNDE GERÇEKLEŞTİRECEĞİ 29 EKİM CUMHURİYET KUPASI SATRANÇ TURNUVASI 3 AYRI KATEGORİDE GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR. 8 YAŞ ALTINDA 2012 VE 2011 DOĞUMLU SPORCULAR YARIŞABİLECEKTİR.A KATEGORİSİNDE 1300 VE ÜZERİ MAKSİMUM REYTİNGE SAHİP SPORCULAR , B KATEGORİSİNDE İSE 1299 VE ALTINDA MAKSİMUM REYTİNGE SAHİP SPORCULAR YARIŞABİLECEKTİR.YAŞ SINIRLAMASI BULUNMAYAN TURNUVANIN TOPLAM KONTENJAN SAYISI 180 KİŞİ İLE SINIRLIDIR.KAYITLAR 15.10.2018 TARİHİNDE SAAT 20.00 DE AÇILACAKTIR.
ÖDÜLLENDİRME HER 3 KATEGORİDE İLK 3 GENEL VE BAYAN SPORCUYA KUPA İLK 5 DERECEYE GİREN SPORCULARA MADALYA VERİLECEKTİR.
YÖNERGE : Y1.pdf

KAYITLAR : www.tekirdag.tsf.org.tr  ADRESİNDEN YAPILACAKTIR.

2018-2019 Lisans Yenilemeleri Hakkında Bilgilendirme


duyuru lisansTürkiye Satranç Federasyonu sporcu lisansı ve vize işlemleri federasyonumuzun web sayfası üzerinden online olarak yapılmaktadır.

Spor Genel Müdürlüğünün talebi doğrultusunda tüm federasyonların sporcu lisans ve vize işlemlerinin 01 Ekim 2018 tarihi itibari ile Spor Bilgi Sistemi ile uyumlu ve entegre olması istenmektedir.
Bu kapsamda 01 Ekim 2018 tarihi itibariyle sporcuların lisans ve vize başvurularını yaparken, sağlık raporu ve 18 yaşından küçükler için veli muvafakatnamesinin sistem üzerinden JPEG ortamında eklenmesi ve asıllarının federasyona gönderilmesi suretiyle başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.
Başvuru ekranı üzerinde yapılacak yönlendirmeler doğrultusunda JPEG ortamında yüklenecek olan belgelerin doğruluğu konusundaki tüm hukuki sorumluluk başvuru yapan kişiye ait olacaktır.
Sorularınız için  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. " adresine başvurabilirsiniz .

Red Bull Chess Masters Turnuvaları Başlıyor !!!

redbull.2018.0034 chess masters 500x300pxmansetTürkiye Satranç Federasyonu ve Red Bull ortaklığı ile dünyada ilk olacak bir organizasyon gerçekleştiriliyor ve dev bir turnuvalar serisi başlıyor.

Ülkemizdeki 15 yaş ve üzeri tüm aktif lisansı sporcuların ücretsiz olarak katılabileceği Red Bull Chess Masters turnuvalar serisinin seçmeleri online yıldırım, finali ise rapid tempoda oynanacak.

Seçmeler Türkiye'nin 7 bölgesinde, her gün farklı bir bölgenin seçme turnuvası olarak ve Premium Chess tarafından bu turnuvalar için özel olarak tasarlanan online satranç platformunda yapılacak.

7 bölgede gerçekleşen online elemelerin ardından, kendi bölgelerinde ilk üç sırayı alan sporcular ve en iyi kadın sporcular 4 kişilik bölge takımlarını oluşturacaklar ve büyük final için İstanbul’da buluşacaklar.

Turnuva serisinde hem online bölge yarışmasında hem de finalde dereceye giren takımlara Red Bull tarafından çeşitli maddi ve ayni ödüller verilecek.

Bölge elemeleri 08 Ekim'de başlayacak ve 18 Ekim'de son bulacak. Büyük final ise 20 Ekim'de İstanbul’da çok özel bir mekan ve farklı bir formatta gerçekleşecek.

Tüm sporcularımızı seçmeler için kayıt yapmaya ve turnuvalarda yer almaya davet ediyoruz.

Turnuva Sayfası 

İletişim:  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

TEKİRDAĞ 8.GELENEKSEL KALİTE SATRANÇ TURNUVASI


KALTETEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA İLÇESİNDE HİZMET VEREN KALİTE SATRANÇ EĞİTİM MERKEZİ 8 YIL ÖNCE BAŞLATTIĞI SATRANÇ TURNUVALARININ BU YIL 8.SİNİ DÜZENLEDİ. 29-30 EYLÜL 2018 TARİHİNDE GERÇEKLEŞEN 8.GELENEKSEL KALİTE SATRANÇ TURNUVASINA EĞİTİM VERDİĞİ 31 SPORCUSU KATILIM SAĞLADI. 2 KATEGORİDE GERÇEKLEŞEN TURNUVADA ZORLU VE HEYECANLI 5 TUR SONUCUNDA İLK 3 DERECEYE GİREN KIZ VE ERKEK SPORCULARA KUPA VE MADALYA VERİLDİ.
ÖDÜL TÖRENİ SPORCU VELİLERİ , TEKİRDAĞ JUDO İL TEMSİLCİSİ DR. MEHMET ŞİLLİ , TURNUVA HAKEMLERİ MEHMET VARDAR , NECAATTİN ŞENTÜRK TARAFINDAN VERİLDİ. 

KÜÇÜKLER KATEGORİSİNDE ( 2009-2008-2007-2006 DOĞUMLU SPORCULAR ) 

GENEL SIRALAMASI 

1. KEREM CANAKAY 
2. OĞUZ KAĞAN AKTAŞ 
3. ERCE ERTEN 

KIZLAR SIRALAMASI 

1.DENİZ ÖZTÜRK 
2.ŞİRİN DERİN SU ŞİLLİ

MİNİKLER KATEGORİSİ (2012-2011-2010 DOĞUMLU SPORCULAR ) 

KIZLAR SIRALAMASI 

1.ZÜMRAL YAZICI 
2.BEREN SEZEN 
3.EKİN DOĞRUKARTAL 

GENEL SIRALAMASI 

1.FURKAN ÇİFTCİ
2.EFE ERTEN 
3.ATAKAN YALÇIN Banner - Market

tsf market_ban

Günün Sorusu Modülü

Bilgi Sistemleri Modülü

banner lisans
banner ukd
banner elo
banner akademi