banner isbank
 Çorlu Belediyesi 18 Mart Satranç Turnuvası hakem görevlendirmesi yapıldı. Detaylar için tıklayınız.

Satranç Haberleri

Özel Trakya Koleji Ulusal Egemenlik Satranç Turnuvası

trakya21-22 Nisan 2018 tarihinde gerçekleşecek olan Özel Trakya Koleji Ulusal Egemenlik Satranç Turnuvası 16 Nisan 2018 tarihinde saat 20.00 de kayıda açılacaktır. 4 ayrı kategorinin yer alacağı turnuvada 2011-2010 Doğumlu Minikler kategorisi 50 Kontenjan , 2009-2008 Doğumlu Küçükler kategorisi 50 Kontenjan , 2007-2006 Doğumlu Ümitler kategorisi 40 Kontenjan ve 2005-2004 Doğumlu Yıldızlar kategorisi 30 Kontenjandan oluşacaktır.Kayıtlar www.tekirdag.tsf.org.tr adresinden gerçekleştirilecektir.
Yönerge ORLU_ZEL_TRAKYA_KOLEJ_ULUSAL_EGEMENLK_SATRAN_TURNUVASI.pdf

Türkiye Okullar Arası Satranç Grup Yarışması - Tekirdağ Yarışma Sayfası

okul sporlarTürkiye Satranç Federasyonu tarafından, Spor Genel Müdürlüğü işbirliği ve ana sponsorumuz Türkiye İş Bankası’nın destekleri ile gerçekleştirilen Okul Sporları Satranç Türkiye Birinciliği için verilen büyük mücadele grup yarışmaları ile devam ediyor.

81 ilde gerçekleşen mahalli yarışmaların ardından Okul Sporları Tekirdağ Grup yarışmaları, 29 Mart - 1 Nisan 2018 tarihleri arasında, İsmet İnönü Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek.


Yarışma Tablosu
Takım Listeleri Eşlendirmeler&Sonuçlar
Yönerge
 Küçükler - Genel  Takım:  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  Çapraz Tablo  Sıralama
 Masa:  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur
 Küçükler - Kızlar  Takım:  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  Çapraz Tablo  Sıralama
 Masa:  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur
 Yıldızlar - Genel  Takım:  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  Çapraz Tablo  Sıralama
 Masa:  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur
 Yıldızlar - Kızlar  Takım:  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  Çapraz Tablo  Sıralama
 Masa:  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur
 Gençler - Genel  Takım:  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  Çapraz Tablo  Sıralama
 Masa:  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur
 Gençler - Kızlar  Takım:  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  Çapraz Tablo  Sıralama
 Masa:  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur

Canlı sonuçlar resmi olmayan sonuçlardır.

Karma Grup Kulüpler İl Yöre Takım Ana Listeleri Yayınlandı

Karma Grup Kulüpler İl Yöre Takım Ana Listeleri yayınlanmış olup takımların yayınlanan ana listelerinin Teknik Kurul'a itiraz süresi 28.03.2018 Çarşamba günü saat 17.00'de sona ermektedir. İtiraz adresi; Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 'dir.
MARMARA KARMA GRUP Takım Listesi

Okul Sporları Tekirdağ Bölge Finalleri


okul sporlarOkul Sporları Bölge Finalleri ilimizde 29 Mart - 01 Nisan 2018 tarihleri aralığında gerçekleşecek olup Balıkesir, Bilecik, Bolu, Bursa, Çanakkale, Düzce, Edirne, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Kırklareli, Manisa, Eskişehir, Sakarya, Tekirdağ, Yalova, Zonguldak illerinden katılım sağlanacaktır.

Müsabakalar şehir merkezinde yer alan İsmet İnönü Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilecektir. Müsabaka yerine ulaşım için tıklayınız.

İletişim:  Aylin AYDOĞDU (Tekirdağ İl Temsilcisi)- 0532 407 75 22
Tekirdağ'da Konaklama Önerileri için tıklayınız.
2017-2018 Türkiye Okul Sporları Satranç Grup Turnuvası Kayıt Formu için tıklayınız.                 
2017-2018 Öğretim Yılı Okullar Arası Küçükler-Yıldızlar-Gençler Satranç Grup Yarışma Yönergesi için tıklayınız.

2017-2018 Okul Sporları İl Birinciliği Küçükler-Yıldızlar-Gençler Katılımcı Listesi

17-18 Şubat 2018 tarihlerinde Marmaraereğlisi Belediye Düğün Salonunda yapılacak olan 2017-2018 Faaliyet sezonu "Okul Sporları İl Birinciliği" küçükler, yıldızlar ve gençler kategorilerinde yarışacak takımlar ve takım listeleri yayınlanmıştır.

Turnuva asıl liste kayıt kontrol işlemleri 17 Şubat 2018 tarihinde , 08.30-09.30 saatlerinde yapılacaktır.

Turnuva Direktörü Gökhan EŞMEBAŞI'na ulaşmak için tıklayınız.

Günün Sorusu Modülü

Bilgi Sistemleri Modülü

banner lisans
banner ukd
banner elo
banner akademi