banner isbank
  Marmaraereğlisi Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik Satranç Turnuvası hakem görevlendirmesi için tıklayınız.

Satranç Haberleri

BENEK KOLEJİ IV.ÇEVRE SATRANÇ TURNUVASI

BENEKBENEK KOLEJİ IV.ÇEVRE SATRANÇ TURNUVASI 23.02.2019-24.02.2019 TARİHİNDE GERÇEKLEŞECEKTİR.TURNUVADA SPORCULAR 8 YAŞ VE ALTINDA , 10 YAŞ VE ALTINDA VE 12 YAŞ VE ALTINDA YARIŞABİLECEKTİR.KAYITLAR 18.02.2019 TARİHİNDE SAAT 20.00 DE AÇILACAK OLUP 8 YAŞ VE ALTINDA 60 SPORCU , 10 YAŞ VE ALTINDA 60 SPORCU , 12 YAŞ VE ALTINDA İSE 40 SPORCU TOPLAM 160 SPORCU TURNUVADA YARIŞABİLECEKTİR.
TURNUVA SONUÇLARI UKD HESAPLAMALARINDA KULLANILACAK OLUP HER KATEGORİDE  İLK 3 DERECEYE GİREN SPORCUYA KUPA VE MADALYA , İLK 3 DERECEYE GİREN BAYAN SPORCULARA DA MADALYA VERİLECEKTİR.
KAYITLAR www.tekirdag.tsf.org.tr  ADRESİNDEN YAPILABİLECEKTİR.
YÖNERGE : BENEK_KOLEJ_IV.EVRE_SATRAN_TURNUVASI.pdf

B
AŞLANGIÇ LİSTELERİ :B.K._2007-2008_DOUMLULAR.doc , B.K._2009-2010_DOUMLULAR.doc  ,  B.K._2011-2012_DOUMLULAR.doc

F
İNAL LİSTERİ : BENEK_.xls

2018-2019 TEKİRDAĞ KADINLAR İL BİRİNCİLİĞİ

KDNLRKADINLAR TEKİRDAĞ İL BİRİNCİLİĞİ 23-24 ŞUBAT 2019 TARİHİNDE ÇORLU BELEDİYE KONFERANS SALONUNDA GERÇEKLEŞECEKTİR. TURNUVANIN 60'+30''EKLEMELİ TEMPO VE 6 TUR ÜZERİNDEN OYNANACAKTIR.HER YAŞTA BAYAN SPORCUNUN KATILIMINA AÇIK OLAN TURNUVADA YARIŞMA SONUÇLARI ELO VE UKD HESAPLAMALARINDA KULLANILACAKTIR.İLK ÜÇ DERECEYE GİREN BAYAN SPORCULARA MADALYA VERİLECEKTİR.KAYITLAR 14.02.2019 TARİHİNDE SAAT 20.00 BAŞLAYACAK OLUP TEKNİK BİLGİLERİN YER ALDIĞI YÖNERGE AŞAĞIDA YER ALMAKTADIR.
YÖNERGE : KADINLAR_TEKRDA_SATRAN_L_BRNCL.pdf
FİNAL L
İSTELERİ : KADINLAR_FNAL_.xls



Rodostoşah GM ve WGM Norm Turnuvaları

GM-WGMTürkiye Satranç Federasyonu ve Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi iş birliği ile düzenlenen Rodostoşah Uluslararası GM ve WGM Norm Turnuvaları başlıyor. 9 Şubat Cumartesi sporcuların gelişi , 10 Şubat Pazar günü 1. tur ile başlayacak turnuvalar, 17 Şubat Pazar günü sona erecek.

Rodostoşah Uluslararası GM ve WGM Satranç Turnuvaları’nda müsabakalar eşzamanlı olarak gerçekleştirilecek.

GM Turnuvası’nda; Türk sporcuların yer alacağı Beyaz Takım’da IM Cem Kaan Gökerkan, FM Kayra Kamer, FM Deniz Özen, IM Işık Can, FM Ekin Barış Özenir yer alırken, Mavi Takım ise GM Dejan Pikula, IM Milos Stankovic, GM Borko Lajthajm, GM Ulvi Bajarani ve GM Orazly Annageldyev’den oluşacak.

WGM Turnuvası’nda; Türk sporcuların yer alacağı Kırmızı Takım’da WFM Sıla Çağlar, Buse Naz Koçyiğit, WFM Esma Doğa Duran, Çisel Anaçoğlu, WCM Defne Sade, Pembe Takım’da ise IM Danylo Shkuran, IM Dejan Brankovic, WGM Jovana Eric, WGM Aleksandra Dimitrijevic ve FM Olexandr Prohorov yarışacak.

GM ve WGM unvanları için norm kazanmaya çalışacak olan sporcularımıza başarılar diliyoruz. 

Detayları http://rodostosah.tsf.org.tr/ adresinden takip edebilirsiniz .



2018-2019 Tekirdağ Okul Sporları Satranç Takım Yarışları

Tekirdağ 2018-2019 Okul Sporları Satranç Takım yarışmaları 02-03 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilecektir. Detaylı bilgiler paylaşılacak olup başvurular Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne yapılacaktır.

İlgili başvurular için ekteki form doldurularak olup Tekirdağ Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğüne 0282 261 53 98 fakslanacaktır. 

Okul_Sporlar_Ek_1.doc


Türkiye'nin Satranç Şampiyonları Belli Oldu ...

Satrançta Türkiye’nin şampiyonları belli oldu. Antalya’da düzenlenen ve Türkiye’nin dört bir yanından 7'den 77'ye her yaş grubundan toplam 2 bin 636 sporcunun bir hafta boyunca büyük bir heyecan ve dostluk içinde hamle yaptığı 2019 Türkiye Küçükler, Yıldızlar ve Emektarlar Satranç Şampiyonaları’nda büyük yarış bugün sona erdi ve 26 kategoride ‘Türkiye Şampiyonları’ belli oldu.

Ödül töreninde şampiyonlar geçidi yaşanırken, genç şampiyonların heyecanı ve mutluluğu ise görülmeye değerdi. Şampiyonada, küçükler ve yıldızlarda toplam 220 sporcu milli takım havuzuna girdi.
Sporcular, aileler, antrenörler, görevliler ile birlikte 7 bin kişilik rekor bir buluşmaya gerçekleşti.

İlimiz adına katılımın yoğun yaşandığı şampiyonaya 66 sporcu ile yarışma heyecanı yaşadık . 66 sporcunun içinde 8 sporcumuz milli takım havuzana girme hakkı ilde etti .
İlimiz dereceleri aşağıda belirtildiği gibidir .

15 Yaş Kızlar Şampiyonu Esma Doğa DURAN 
10 Yaş Genel 3.sü Yağız Efe DENİZ 
10 Yaş Kızlar 4.sü Ece Naz SÖNMEZ
17 Yaş Kızlar 5.si İrem ŞEN  
9 Yaş Genel 6.sı Ateş Atabey AYHAN 
10 Yaş Genel 9.su Efe YALÇINKAYA 
10 Yaş Genel 12.si Ege Yiğit ÇELİK 
11 Yaş Kızlar 12.si Ecrin EREN 

Katılım sağlayan sporcularımızı , emek veren antrenörlerimizi ve ailelerimizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz .


ESMA DOA_DURAN


15 YAŞ KIZLAR ŞAMPİYONU ESMA DOĞA DURAN 



EFE YAIZ


10 YAŞ GENEL 3.SÜ  YAĞIZ EFE DENİZ 


ECE NAZ_SNMEZ


10 YAŞ KIZLAR 4.SÜ  ECE NAZ SÖNMEZ 


ATE ATABEY



9 YAŞ GENEL 6.SI ATEŞ ATABEY AYHAN   


EGE- EFE

10 YAŞ GENEL 9.SU EFE YALÇINKAYA - 10 YAŞ GENEL 12.Sİ EGE YİĞİT ÇELİK 


ECRN EREN



11 YAŞ KIZLAR 12.Sİ ECRİN EREN 


REM EN



17.KIZLAR 5.Sİ İREM ŞEN 













































Banner - Market

tsf market_ban

Günün Sorusu Modülü

Bilgi Sistemleri Modülü

banner lisans
banner ukd
banner elo
banner akademi