banner isbank
  19 Mayıs Gençlik Haftası Satranç Turnuvası hakem görevlendirmesi için tıklayınız.

Antrenör Eğitimleri

6.Dönem 1.Kademe Satranç Antrenörlüğü Eğitimi Tamamlandı

fb img_15160456170131TSF Tekirdağ İl Temsilciliği tarafından, okullarda satranç temel eğitiminin verilmesinde görev alacak çalıştırıcıları yetiştirmek amacıyla 10 - 14 Ocak 2018 tarilhleri arasında Çorlu Gençlik Merkezi satranç salonunda düzenlenen, 1. Kademe Satranç Antrenörlüğü eğitimi 14 Ocak 2018 Pazar günü yapılan sınavla sona erdi.

Devamını oku...

6.Dönem 1.Kademe Satranç Antrenörlüğü Eğitimi

TSF Tekirdağ İl Temsilciliği, okullarda satranç temel eğitiminin verilmesinde görev alacak çalıştırıcıları yetiştirmek amacıyla 10 - 14 Ocak 2018 tarilhleri arasında Çorlu'da  1. Kademe Satranç Antrenörlüğü eğitimi vermeyi planlamaktadır.

Eğitim bitimindeki sınavda başarılı olanlar 1. Kademe Satranç Antrenörü unvanı alacaklardır. 

Eğitime katılım belgeleri yazıda belirlenen sıraya göre dizilip dosya içersinde teslim edilecektir. 

Devamını oku...

5.Dönem 1.Kademe Satranç Antrenörlüğü Eğitimi

ant kursSatranç İl Temsilciliği Çerkezköy’de 01-02-03-04-05 Haziran 2016 tarihlerinde 1. Kademe Yrd. Satranç Antrenörlüğü Kursu açmayı planlamış ve aday kaydı alımına başlamıştır. Kurs 35 kursiyerle sınırlı tutulmuştur. Kurs başvuruları Tekirdağ Satranç İl Temsilciliği Web sayfasında “Turnuva Kayıt” bölümünden yapılacaktır. Adayların kayıt yapabilmesi için öncelikle Lisanslı sporcu olması gerekmektedir.  İstenen belgelerin kurs başlangıcına kadar kurs yöneticisi Remzi YAKUT’A noksansız teslim edilmesi gerekmektedir. Kurs katılım belgeleri yazıda belirlenen sıraya göre dizilip poşet içersinde teslim edilecektir. Belgesi noksan olanlar kursa alınmayacaktır. İlgilenenlere duyurulur.


Devamını oku...

4.Dönem 1.Kademe Satranç Antrenörlüğü Eğitimi

ant kursTekirdağ Satranç İl Temsilciliği, Çorlu’da 01-02-03-04-05 Haziran 2016 tarihlerinde 1. Kademe Yrd. Satranç Antrenörlüğü Kursu açmayı planlamış ve aday kaydı alımına başlamıştır.  Kurs 35 kursiyerle sınırlı tutulmuştur. Kurs başvuruları Tekirdağ Satranç İl Temsilciliği Web sayfasında
“Turnuva Kayıt” bölümünden yapılacaktır. Adayların kayıt yapabilmesi için öncelikle lisanslı sporcu olması gerekmektedir. İstenen belgelerin kurs başlangıcına kadar kurs yöneticisi Birol Aşan’a noksansız teslim edilmesi gerekmektedir. Kurs katılım belgeleri yazıda belirlenen sıraya göre dizilip poşet içerisinde teslim edilecektir. Belgesi noksan olanlar kursa alınmayacaktır. İlgilenenlere duyurulur. 


Devamını oku...

Aday Hakemlik Kursu

aday hakem_kokard
Aday Hakemlik kursu Çorlu Belediyesi 5.kat konferans salonunda 04 Mayıs 2018 tarihinde saat 17.00 de başlayacaktır.

04-05-06 Mayıs 2018 de düzenlenecek olan aday hakemlik kursu için gerekli evraklar aşağıda belirtilmiştir.

ADAY HAKEM KURSU

Aday Hakem Kursu'na katılabilmek için gerekli şartlar;

1- T.C. veya K.K.T.C. vatandaşı olmak,
2- En az lise veya dengi okuldan mezun olmak (ulusal sporcularda bu şart aranmaz),
3- 19 yaşından gün almış olmak,
4- Daha önce satranç ya da başka bir spor dalında, hakem, sporcu veya başka bir görevde iken 6 ay veya daha fazla hak mahrumiyeti veya yarışmalardan men cezası almamış olmak,
5- Sabıka kaydı bulunmamak,
6- Online kayıt sayfası bulunmuyor ise Kurs Yöneticisi'nden yeterli kontenjan olduğuna dair teyit almak.

Aday Hakem Kursu'na müracaatta Kurs Yöneticisi’ne verilecek evraklar;

1. Kursa katılmak istenildiğine dair DİLEKÇE,
2. Çevre illerden kurslara katılacak adaylar, il temsilciliğinden alacakları İL ONAYI ile katılabileceklerdir. İllerdeki hakem sayısının gereğinden fazla artışın önüne geçebilmek maksadıyla bu uygulamaya ihtiyaç duyulmuştur.
3. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nden veya e-Devlet uygulaması üzerinden alınmış olan “sporcu cezası yoktur” yazısı,
4- Adli Sicil ve İstatistik Müdürlüğü’nden veya e-Devlet uygulaması üzerinden alınmış olan “adli sicil kaydı” belgesi, (657 sayılı Devlet Memurları kapsamında olanlardan adli sicil kaydı belgesi yerine görev yeri belgesi istenir. Bu belgede açık unvan veya mezuniyet durumu belirtilmiş ise ayrıca diploma fotokopisine ihtiyaç duyulmamaktadır.
5. Diploma Fotokopisi veya e-Devlet uygulaması üzerinden alınmış olan mezuniyet durumu belgesi (4. maddede belirtilen görev yeri belgesi mevcut ise diploma fotokopisine ihtiyaç duyulmamaktadır.)
6. 1 (Bir) adet vesikalık fotoğraf,
7. Kurs katılım bedelinin (200 TL) yatırıldığına dair banka dekontu (ATM'lerden yapılan işlemlerde işlem ücreti alınabilmektedir). (Dekontun açıklamasına Kursiyerin Adı, Soyadı ve Kurs İli, Kurs Türü, Hakem Kurs Bedeli ifadesi) eklenmelidir. Örn Açıklama (Cengiz İNCE İstanbul Aday Hakem Kurs Bedeli)

 Banka Adı  
 Şube Kodu  
 Hesap No  
 Hesap Adı  
 IBAN  
 İş Bankası  4200  6299226  Türkiye Satranç Federasyonu   TR83 0006 4000 0014 2006 2992 26


İlgili evraklar tamamlandıktan sonra İl Temsilcisiyle irtibata geçilmesini rica ederiz.
İrtibat Aylin Aydoğdu 
0532 407 75 22 

Banner - Market

tsf market_ban

Günün Sorusu Modülü

Bilgi Sistemleri Modülü

banner lisans
banner ukd
banner elo
banner akademi